Referencie

Nemáme problém s tým, že na masáže a kozmetiku prichádzajú z konkurenčných firiem.

Mrzí nás, že kopírujú celý proces ošetrenia alebo vypisujú poškodzujúce hodnotenia spoločnosti.

Najtrápnejšie je počínanie nechtového štúdia o poschodie nižšie" Salón krásy Beauty elegance": Napriek skutočnosti, že nemajú živnosť ani schválenú prevádzku na kozmetiku, túto ponúkajú a prevádzajú načierno.

 

Boli by sme veľmi radi, keby ste nám mohli zaslať svoje hodnotenie, svoje skúsenosti a dojmy z masáže, kurzu alebo kozmetického ošetrenia.

Napíšte nám, či ste boli spokojní, či sme Vám pomohli od problémov a bolesti, čo Vám najviac pomohlo.

Účastníci kurzov, dajte nám vedieť, ako sa vám darí v masírovaní a aký je ohlas v rodinnom kruhu !!!

Napíšte prosím aj vtedy, ak sa domnievate, že v poskytovaní starostlivosti alebo prístupu vidíte "rezervy", ak ste videli nedostatky, ak ste odišli sklamaní alebo ste očakávali niečo iné.

 

Chceme byť ešte lepší pre Vašu spokojnosť!

Ďakujeme Vám!

 

Dátum: 29.07.2013 21:27
Meno, vek: Betka,38 rokov
Hodnotím...: Jednodnovy kurz hodnotim velmi pozitivne.Sprevadzala nas velmi prijemna pani,ktora vliala do mna neuveritelny pokoj. Moja masaz v rodinnom kruhu je velmi neista ale snazim sa.Kurz mi otvoril oci pre moje dalsie moznosti,lebo mozete o niecom 100 krat citat ale vyskusat si to pod dozorom je o niecom inom.Ja som sa rada zucastnila tohto kurzu,naucila som sa nove veci a urcite si priobjednam nabuduce krizovu oblast.Dakujem.

 

Dátum: 29.07.2013 22:18
Meno, vek: Ivana, 32
Hodnotím...: Kurz klasickej masaze chrbta bol vedeny profesionalne. Prakticke ukazky boli detailne vysvetlene a nazorne predvedene. Kurz urcite odporucam a je dobrym zakladom pre zdokonalenie sa v masirovani, spoznavani sameho seba a pomoci inym.

 

30.7.2013

Váž. pani Anna Martišová,srdečne Vás pozdravujem,som veľmi spokojná s Vaším prístupom aj čo sa týka kurzu Breussova masáž. Prajem Vám veľa úspechov v práci i osobnom živote.Ak sa mi podarí dostať ešte na nejaký kurz k Vám , rada prídem. S pozdravom  Anna G., Handlová

 

Dátum: 01.08.2013 20:27
Meno, vek: Darina, 31
Hodnotím...: S jednodnovym kurzom klasickej masaze som bola velmi spokojna. Naucila som velke mnozstvo masaznych technik, prakticke cvicenia boli super, tym, ze som si to mohla vyskusat a tak isto zazit aj na vlastnej kozi. Aj cena kurzu bola skvela. Zatial masirujem iba manzela ale je velmi spokojny. Dakujem a prajem vsetko dobre.

 


Môj názor

Vaše hodnotenie, referencie zverejníme. Vyplnenie je anonymné. Ďakujeme za úprimnosť.