Letáčik od výrobcu

OZONOVÁ KOSMETIKA OLOZOL

OLIVAOLOZOL - OLIVA - najviac používaný krém je vhodný pre ošetrenie zápalovej, alergickej, podráždenej pokožky. Doporučujeme na regeneračnú masáž, pri bolesti chrbtice, artróze kĺbov. Vitamíny: vápnik, horčík, A, E

OLOZOL- JOJOBA … excelentné zlato

JOJOBAVhodný pre všetky druhy pokožky. Ošetruje pleť, regeneruje, vyhladzuje, hydratuje. Je vhodná pre suchú citlivú a podráždenú pokožku.Posilňuje kožné tkanivo proti striám. Obsahuje stopovú prvky, vosky mastných kyselín, vitamín E.

OLOZOL- OLIVA + JOJOBA … excelentná klasika . Používame pre ošetrenie citlivej, suchej, zápalovej, alergickej, podráždenej pokožky. Stabilizuje vlhkosť a vytvára ochranný film. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a pomáha aknóznej pleti.

KOKOSOLOZOL - KOKOS … masážny kráľ Vhodný ku kozmetickým masážam. Je jeden z najefektívnejších hydratačných produktov prírody. Za braňuje stárnutiu pokožky a posilňuje jej vlastný biosystém. Má vysoký obsah železa, vápnika, vitamínov: A, B, C, E

MAKADAMIEOLOZOL- MAKADAMIE … výrazná regenerácia Je vhodný k masážam. Má výborné regeneračné účinky, podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pleti, udržuje ju pružnú a vláčnu. Má vysoký obsah selénu, zinku a vitamínov: E, A, B.

AVOKADOOLOZOL- AVOKADO … vitamínová bomba

Vhodný pro citlivú a problémovu kožu s ekzémami a psoriázou, ktorá, vyžaduje bohaté vitamínové ošetrenie. Veľmi dobre se vstrebáva. Podporuje obnovu buniek a regeneráciu pokožky, zmäkčuje zatvrdlú kožu. Má vysoký obsah draslíka, vitamínov: A, D, E, B1, B2, lecitínu, karotenoidov a fytosterolov. Má prirodzený ochranný UV – faktor 2 až 4.

OLOZOL - DYŇA … vysoký obsah zinku

DÝNĚPodporuje pružnosť kože a prispieva k ich regenerácii. Má utišujúce, revitalizačné účinky. Masáž prispieva k obnove kožných buniek. Má vysoký obsah organicky viazaného zinku, obsahuje vitamíny ako E, A, D, vitamíny skupiny B (B12, B17) a minerály ako selén, draslík, vápnik, fosfor, horčík, meď, mangán, železo. Sú v ňom tiež prírodné hormonálne účinné látky (kukurbitol) a dalšie zložky, ktoré spomaľujú stárnutie a pôsobia proti degeneratívnym procesom.

OLOZOL - KUKURIČNÉ KLÍČKY … zdroj koenzymu Q10

KUKUŘIČNÉ KLÍČKYVhodný pre ošetrenie citlivej a problémovej pokožky. Má regenerační a hojivé účinky, zmäkčuje koži, omedzuje tvorbu prasklín, výborne ošetruje a chráni zapálenú a aknóznu pleť. Má veľmi vysoký obsah organicky viazaného koenzýmu Q10, vitamínu E a vitamínov skupiny B (B12, B17).


 

Použitie krému OLOZOL:


 

liečba celulitídy, akné, strie, vrásky, masáž pri bolesti svalov a kĺbov, bodnutie hmyzom, plesňové , zápalové ochorenia kože a nechtov, odstraňuje zápach nôh, ošetrujeme omrzliny, prevencia preležanín (dekubitov)

psoriáza, bercové vredy, popáleniny, pooperačné stavy, ožarovanie, chemoterapia, pre diabetikov na ošetrenie rán, je účinný na herpes, opary, hemeroidy, drobné varixy a iné...