OLOZOL - Ozónová kozmetika

     Olozol je prírodný produkt bez chemickej konzervácie, prísad a masťového základu vhodný pre zdravú aj veľmi poškodenú pokožku. Je to čistý panenský rastlinný olej a aktívny kyslík (ozón O3). Vlastnosti rastlinných olejov lisovaných za studena v kombinácii s ozónom sú úplne výnimočné pre kozmetiku a dermatológiu.

     Rastlinné oleje lisované za studena obsahujú najväčšie možné množstvo bioaktívnych látok, koenzýmov, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej organickej podobe. Naše telo je schopné tieto látky v maximálnej miere spracovať. Ozónizáciou rastlinného oleja lisovaného za studena sa zvyšuje doba využiteľnosti bioaktívnych látok obsiahnutých v oleji.

     V ponuke máme základné druhy rastlinných olejov plne nasytené ozónom. Oleje sa pri plnom nasýtení ozónom menia na bezfarebný krém s výraznou charakteristickou vôňou ozónu.  Krém je charakterizovaný minerálmi, vitamínmi, koenzýmami použitého rastlinného oleja s vysokým obsahom ozonidov. 

Ozón O3 –je svetlomodrý  plyn s charakteristickým zápachom  - búrková vôňa, s troma molekulami kyslíka.Kozmetické ošetrenie pleti sa nazýva ozonizácia.

Ozonizácia pleti má výborné protizápalové účinky, sťahuje póry, urýchľuje hojenie a ovplyvňuje metabolizmus buniek, hydratuje pleť, spevňuje steny ciev, po hĺbkovom čistení pôsobí dezinfekčne.

Ošetrenie je vhodné na regeneráciu všetkých typov pleti, ale hlavne pre pleť

- s rozšírenými pórmi

- pre mastnú pleť - reguluje mazotvorbu

- aknóznu pleť - zmierňuje tvorbu akné

- suchú pleť - revitalizuje nadmerne suchú, ochabnutú a stárnucu pleť.

 

Použitie krému OLOZOLje všestranné:

 

liečba celulitídy, akné, strie, vrásky, masáž pri bolesti svalov a kĺbov, bodnutie hmyzom, plesňové , zápalové ochorenia kože a nechtov, odstraňuje zápach nôh, ošetrujeme omrzliny, prevencia preležanín (dekubitov)

psoriáza, bercové vredy, popáleniny, pooperačné stavy, ožarovanie, chemoterapia, pre diabetikov na ošetrenie rán, je účinný na herpes, opary, hemeroidy, drobné varixy a iné...