Kokosová starostlivosť

 

 

Bio kokosový olej je vhodný pre každodennú starostlivosť o suchú a citlivú pokožku celého tela. Hydratuje ju a zabraňuje jej vysychaniu. V lete olej pleť regeneruje a hydratuje po opaľovaní, v zime ju chráni pred mrazom. Je skvelý pre masáže, pretože jeho zmyselná jemná exotická vôňa umocní relaxačný účinok

 

Blahodárna kokosová starostlivosť

Jemná masáž výživným kokosovým olejom obohateným o vonné extrakty prebudí váš organizmus. Zakusnite sa do šťavnatého pomaranča, podľahnite čokoládovému opojeniu, rozlúsknite v dlani tobolku zmyselnej vanilky...

Podmanivé vône prežiaria vaše telo aj myseľ, vláčne oleje hydratujú slnkom alebo mrazom namáhanú pokožku.

 

 

Harmonizujúca Vanilla Bourbon prevonia celý váš organizmus. Vzácne zložky kokosového oleja v kombinácii s voňajúcou vanilkou odbúravajú stres, zlú náladu, tíšia myseľ, upokojujú napäté emócie a povzbudia vaše sebavedomie. Vaša pokožka bude zjemnená a zregenerovaná, zvýši sa jej pevnosť, pružnosť a svieži iskrivý vzhľad.

Kokosový olej Vanilla je vhodný pre všetky typy pleti, aj pre najcitlivejšiu a detskú pleť.

 

Kokosový olej Čokoláda je výnimočný luxusný olej s nádychom čokolády z vonných výťažkov kakaových bôbov, poskytuje to najlepšie pre pleť, prispieva ku zlepšeniu celkového mladistvého vzhľadu, ale aj stavu mysli, prináša pocit absolútneho šťastia a dobrej nálady.

Vzácne extrakty kokosového oleja hydratujú pokožku a zásobujú ju antioxidačnými látkami.

 

Kokosový olej Orange, povzbudzujúci, je exkluzívny kokosový olej s kvapkami pomaranča. Exotická vonná kompozícia intenzívne prestupuje pokožkou do hĺbky, zvyšuje jej pružnosť a zanecháva ju dlhodobo zvodne omamnou a mladistvo vitálnou.

Bio kokosový olej Orange pokožku obnovuje, vyživuje, zvláčňuje a dodáva jej hebkosť a zamatovú jemnosť.

Rozjasnite svoju myseľ a doprajte svojej pokožke napiť sa zdravého ovocného kokteilu. Prebuďte svoju spiacu energiu osviežujúcich esencií, zabudnite na všednosť a vydajte sa do tropického raja nezabudnuteľných vôní.

 

 

Kokosovník orechoplodý, z ktorého sa vyrába panenský kokosový olej, pochádza z exotických Filipín. Krásne filipínske ženy dokazujú výnimočnosť účinného oleja. Unikátne vlastnosti kokosového oleja, lisovaného za studena, sa využívajú nielen v starostlivosti o telo, ale aj v kuchyni, alebo pri liečbe kvasinkových nemocí, či ku skvalitneniu materského mlieka pre dojčiace matky.

 

Zdoj informácií: Saloos