Aromaterapia

 

 

 

Doprajte si luxusné pohladenie čistých a kvalitných výťažkov s telovými masážnymi olejmi pre relax a zvýšený pôžitok z dotykov.

Spoznajte energiu prírodných živlov a čistých esencií. Nadýchnite sa vône čarovných diaľok minulosti a naplňte svoje zmysly rajskými pôžitkami. Arómu granátového jablka napĺňali záhrady Edenu, cédrovú esenciu hojne využívali už v antickom Grécku a blahodárne účinky vanilky velebili starí aztékovia a toltékovia.

 

Orient

Zahaľte svoje telo do extraktov vanilky, jasmínu a ruže. Blahodárne účinky aromaterapeutickej masáže s orientálnymi esenciami spolu s bio jojóbovým, mandľovým a marhuľovým olejom prejasní celý organizmus i dušu, umožní vašej pokožke načerpať novú energiu, zvýši jej pružnosť a vláčnosť.

 

Granátové jablko

Afrodiziakálne granátové jablko predstavuje ídeu večnej mladosti.

Jeho rýdze exktrakty, ktoré podporujú zmyselnosť a dlhovekosť, sú už od dávnych dôb tajnou súčasťou omladzujúcich elixírov. Olej s granátovým výťažkom má ľahký citrusový nádych a prináša telu potrebnú vlahu a energiu. Pokožku chráni pred voľnými radiálmi a pomáha ju obnovovať, rovnako ako unavenú myseľ.

Aromaterapeutická masáž s olejom granátové jablko dodá vašej pokožke prirodzene krásny a mladistvý vzhľad.

 

Zdroj: Saloos