- 417

 

Kozmetika - 417 z Mŕtveho mora ponúka jedinečný zážitok najnižšie položeného miesta na Zemi s okamžitými viditeľnými výsledkami.

 

Naše regeneračné centrum poskytuje len kompletné ošetrenie pleti s kozmetikou z Mŕtveho mora:

Očistenie a tonizácia pleti:

- jemný čistiaci gel penivý - Mikro lufa

- hydratačné čistiace mlieko

- hydratačná pleťová voda

 

Aplikácia vhodnej kozmetiky pre regeneráciu pleti podľa typu pleti:

- obnovujúce pleťové aktívne sérum

- obnovujúca bahenná maska / bieliaca maska/ bahenná maska krásy/ minerálna zlupovacia maska/ oživujúca peelingová maska

- Zázračný okamžitý vypĺňač vrások

- Výživný očný krém

- Spevňujúci krém/ vitamínový hydratačný krém,

 

 

Obnovujúca bahenná maska

Táto jedinečná  čistiaca a spevňujúca maska je určená pre starostlivosť a boj s príznakmi stárnutia.

Má jemne zahrievací účinok, ktorý uvoľňuje póry, čistí pleť a pomáha aktívnym prvkom prenikať do pokožky, vyživovať, spevňovať a vyhladzovať ju.

Obsahuje bahno z Mŕtveho mora, ktoré je prírodným, liečivým zázrakom, extrémne bohatým na minerály a je vysoko čistiace. Odstraňuje nečistoty, prebytočný maz, jemne odstraňuje odumreté kožné bunky a odhaľuje novú sviežu pokožku.

 

Bahno výborne vsiakne do pokožky, zabezpečuje jej výživu a hydratáciu, zanechá ju hladkú a hodvábnu, zdravo vyzerajúcu a žiarivú.

     Bahenná maska zjemňuje pokožku, udržiava jej prirodzenú hladinu hydratácie, pričom pomáha zredukovať vrásky dodaním hydratácie do hlbších vrstiev pokožky. Rovnako zmierňuje zápaly, upokojuje podráždenú pokožku.

Zloženie: bahno z Mŕtveho mora, komplex vitamínov a minerálov, je obahatená medom, kakaovým bambuckým maslom, esenciálnymi olejmi ako kamilkový olej, olej z boráka lekárskeho, púpalkový olej, mandľový olej, vitamíny A a B.