Elektroterapia/ elektrokozmetika

Odborné postupy, kozmetické prípravky a pôsobenie kozmetických prístrojov vytvára jedinečné ošetrenie pleti tváre a tela.

 

Galvanoterapia - iontoforéza

Galvanic Care- galvanická žehlička pre ionoforézu

 

Vyhľadávaný kozmetický

 

prístroj využíva vlastnosti jednosmerného nízko napäťového prúdu na pleť pre lepšie vpravovanie účinných látok (ionoforézu) do hlbších vrstiev tkanív pleti.

V prípade, že pred použitím galvanickej žehličky na pleť aplikujete  séra, zvýši sa účinnosť sér 100-násobne!

Žehlička zároveň vyhladzuje vrásky a priaznivo ovplyvňuje hydratáciu pokožky.

Použitie: čistenie, hydratácia, lifting (vypnutie pokožky)

 

 

 

Kozmetický ultrazvuk - ultrazvukové špachtle v našom ošetrení

Ultrazvuk predstavuje mechanické vlnenie vo vysokých frekvenciách. Vďaka týmto vlastnostiam môžu ultrazvukové vlny účinne čistit pokožku, odstraňujú vrchnú rohovinovú vrstvu, uvolňujú komedony (biele a čirne bodky) aj hlbšie uložený maz v póroch. Špachtľa je vhodná pre povrchové a hĺbkové čistenie pleti, líftingovú mikromasáž pleti.

 

Sono Clean - ultrazvuková digitálna špachtľa

 

 

 

 

Skin Scrubber - ultrazvuková špachtľa

 

Mladšia vrstva pokožky je zbavená odumretých buniek, mazu a nečistôt pleti. Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, pigmentové škvrny sú jemnejšie.  Pokožka je svieža a hladšia na dotyk, pripravená prijímať výživné látky.

 

 

Ozonizér - ozonizácia pleti

Ozonizátor je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenou trubicou naplnenou plynom. Pri styku pokožky so stenou sklenenej elektródy vzniká „tichý elektrický výboj“ a ozón O3 – plyn s charakteristickým zápachom (búrková vôňa).

Ozón je svetlomodrý plyn s troma molekulami kyslíka. Kozmetické ošetrenie pleti sa nazýva ozonizácia.

Ozonizácia pleti má výborné protizápalové účinky, sťahuje póry, urýchľuje hojenie a ovplyvňuje metabolizmus buniek, hydratuje pleť, spevňuje steny ciev, po hĺbkovom čistení pôsobí dezinfekčne. Ošetrenie je vhodné na regeneráciu všetkých typov pleti, ale hlavne pre pleť s rozšírenými pórmi, pre mastnú pleť reguluje mazotvorbu, zmierňuje tvorbu akné, revitalizuje ochabnutú stárnucu pleť.

Ozonizácia sa doporučuje aj na liečbu kožných problémov, ako psoriáza, ekzémy, akné, k aktivácii imunitného systému.

 

Súčsne s ozonizáciou pleti prístrojom používame špeciálny olej, sýtený ozónom Olozol Kokos, Olozol Oliva)