Cenník sér a vitamínov BIOFÁZA platný od 25.5.2015

Biofáza, ktorú používame v našich regeneračných ošetreniach, predávame  na našej prevádzke, nezasielame na dobierku. Odber kozmetiky je len vo vyhradenom čase, po dohode od  8,00 - 17,00 hod. Pre objednanie použite nižšie uvedený formulár. Po nami odoslanej výzve k odberu tovaru, tento rezervujeme po dobu 7 dní.

 

Druh BIOFÁZY

Popis, účinky

Objem v ml

Cena v €

Vitamín A

Podklad krémov a regeneračných olejov, posilňujúci

Má priaznivé účinky na stárnucu pleť, zvyšuje aktivitu delenia buniek, 5%-ný koncentrát vitamínu A zdvojnásobuje zosilenie epidermy a zvyšuje hustotu kolagénu, zoslabuje vrásky, regeneruje pokožku, zvyšuje elasticitu pokožky behom 15 dní o 14 %.

20

12,10

Vitamín E

Podklad krémov a regeneračných olejov, ochranný

Zrýchľuje hojenie pokožky, zlepšuje hydratáciu vrchnej vrstvy pokožky, zmierňuje tvorbu erytému v pokožke. Zvyšuje faktor ochrany pred UV žiarením a znižuje citlivosť pokožky fotosenzibilných osôb.

20

11,26

D - panthenol

Najvyužívanejšia bioaktívna látka v kozmetike

Zlepšuje a zvyšuje hydratáciu pleti, suchá pleť je dlho hladká a elastická, zabraňuje pocitom dráždivosti, zmierňuje svŕbenie, stimuluje epitelizáciu tkaniva, urýchľuje hojenie. Je vhodný pre všetky typy pleti potrebujúce hydratáciu.

20

8,61

Sérum kyselina hyalúronová

Výnimočné hydratačné a obnovujúce účinky, vyhladenie a omladenie pleti. Sérum silne regeneruje kolagénové vlákna, podieľa sa metabolizme elastínu a kreatínu. Behom niekoľkých minút zlepšuje pružnosť a elasticitu pleti, vyhladzuje ju a udržuje jej mladistvý vzhľad.

Účinky: regenerácia a hojenie, zlepšenie hydratácie, pružnosti a elasticity pleti

20

12,30

Sérum Santal

Zlepšuje elasticitu a odďaľuje predčasné stárnutie pleti, má detoxikačné účinky. Má chladivý účinok, odďaľuje predčasné stárnutie pleti, zabraňuje usadzovaniu toxických látok. Je vhodné pre suchú, zrelú, atonickú, šupinatú či unavenú pleť. Zlepšuje esteticky i fyziologicky stav jaziev.

20

9,01

Sérum Bazalka
Zlepšenie hydratácie a vitality zrelej pleti, spomalenie tvorby vrások. Je určené pre suchú a zrelú pleť so zníženou tonizáciou vplyvom nedostatočnej hydratácie. V kombinácii so sérom Santal je účinná pri tukových cystách, proti tvorbe mílií a jazvách po akné. Hlavnou bioaktívnou látkou je tzv.glycofilm, ktorý priaznivo ovplyvňuje hydratáciu pokožky.

20

7,99

Aloe vera – extrakt

Zmäkčuje a upokojuje pokožku, má priaznivý účinok na spáleniny, urýchľuje granuláciu pokožky. Extrakt nanesieme na tvár a dekolt bodkovaním a votrieme do pokožky. Používame pod masku, pod krém denného ošetrenia alebo pod regeneračný jojóbový olej.

20

8,61

Sérum Geranium

Antioxidačný a regeneračný účinok, prekrvuje, prehrieva a stimuluje podkožné väzivo, podporuje metabolizmus pokožky, pri aplikácii dochádza k miernemu  začervenaniu pokožky.

20

8,4

Sérum Calendula

Extrakt z nechtíka lekárskeho zmierňuje podráždenú pokožku, urychľuje hojenie a regeneráciu poranených tkanív.

20

7,99

Sérum Tuja

- dehydratujúce, reguluje tok lymfy a krvi, prekrvujúce

Podporuje zlepšenie funkcie lymfatického systému a odplavenie nežiadúcich usadených látok. Zlepšuje metabolizmus pokožky a regeneruje bunky. Používame na obklady pri opuchoch horných a dolných končatín ako aj na zmenšenie vačkov pod očami. Výborne pôsobí aj proti celulitíde.

20

7,99

Sérum Tymián - upokojujúci, chladiaci a regeneračný účinok na pleť. Vhodné po čistení pleti na deezinfekciu a urýchlenie hojenia pokožky 20 7,99
Grapefuitové jadro Silné prírodné antibiotikum, antiseptiku,. Vhodné po hĺbkovom čistení na zápalovú a problematickú pleť 10 8,81
Sérum Šalvia

Je vhodné na mastnú seborrhoickú pleť (vyznačuje se zvýšenou tvorbou mazu) a dysseborrhoickú pleť (tzv. nečistá pleť, nadmerná produkcie mazu) a pri akné a komedónoch. Zvolená zmes éterických olejov zlepšuje vzhľad pri stareckých škvrnách a tukových cystičkách. Bioaktívnou látkou je tu aj ascorbylfosfát, s bieliacim účinkom.

20 11,26

 

 


 


 


 


 


 

 


Objednávka Biofázy s osobným odberom

Odoslaním formulára si záväzne objednávam tento tovar. Sumu uhradím pri osobnom odbere v RCCM