Antistresová masáž

Antistresová masáž chrbtice

Doba: 40 minút + 5 min odblokovanie (v sede pri krčnej chrbtici)

Cena: 18,00€

 

Antistresová masáž chrbtice zahŕňajúca orientálne techniky, ktoré sa zameriavajú na tlakové body v dráhoch meridiánov, uvoľňuje napätie, nahromadené v tele, hlavne v chrbte, a to najmä v oblastí šije, ramien a krížoch, teda na miestach najväčších bolestí.

Jedinečná kombinácia aromaterapie s terapeutickou masážou dokáže stimulovať svaly aj ovplyvniť centrálny nervový systém prostredníctvom čuchu, pokiaľ ide o relaxáciu.

 

     Masírujeme tak, aby krv prúdila smerov k srdcu, čím sa zlepšuje prúdenie kyslíka, uvoľňujú sa toxíny zo svalov. Táto masáž zlepšuje krvný obeh, pomáha účinne odbúrať stres a tlak, obnovuje rovnováhu a uvoľňuje energetické blokády, znižuje fyzickú bolesť.

V súčasnom veku počítačov, zvyšujúcich sa nárokov ako aj dlhodobým jednostranným preťažovaním sa v práci, je naše telo vystavené rôznym tlakom, stresu a napätiu. Stres je spôsob, ako naše telo reaguje na napätie, úzkosti a podnety zvonku, ktorým musíme čeliť denne.

Stres každodenného života si vyberá svoju daň na našom tele. Pretrvávajúce napätie v celom organizme sa nakoniec prejaví ako bolesť svalov, hlavy a kĺbov ​​alebo prerastie do duševnej choroby (depresie, nespavosť, stavy úzkostí, chronická únava).

V boji proti stresu je dôležité stanoviť si jasné ciele a vybrať vhodnú formu aktivít pre náš zdravý životný štýl, napr. alternatívne terapie: aromaterapia, masáže, šport, zdravá strava. Každý siahne za iným druhom činnosti, ktorá mu zabezpečí „údržbu organizmu“

 

Indikácie:

Stres

Nespavosť

Bolesť hlavy a chrbtice

Zažívacie poruchy

Zlé trávenie

Únava

Depresie