Anticelulitídna masáž s ultrazvukom a zábalom, 50 minút len za 12,50€

 

 

Anticelulitídna masáž s ultrazvukom a Olozolom zameraná na dolné končatiny a problematické partie ( stehná spredu, zozadu, boky, zadoček, brucho)

Pri ošetrení je vždy len jedna klientka v salone.


 

Prvým zdravým krokom ku krásnym nohám a pevnej pokožke je vaše rozhodnutie výraznej zmeny!

Ak nechcete cestovať na dovolenku spolu s prejavmi celulitídy- pomarančovou kôrou a hrbolčekmi tuku na stehnách, bruchu a zadočku, máme pre vás riešenie vo forme kompletnej anticelulitídnej kúry pre odstránenie týchto nežiadúcich spoločníkov.

 Nepremeškajte čas byť krásnou do plaviek!!!

     Pozdvihnite si sebavedomie v minišatách, dvojdielnych plavkách, z ktorých nič neprekypuje, zmeňte svoje telo na štíhle a svoje predsavzatie toto všetko dosiahnuť, urýchlite aj anticelulídnou masážou u nás.

 

Pri masáži používame kvalitné prípravkyproti celulitíde: olej Celulinie, UZV gel,  OLOZOL oliva, mandľa, kukuričné klíčky,ap.- prípravok s obsahom aktívneho 3-molekulového kyslíka s obsahom 10-15 %.

 

Ponúkame vám aj 3 druhy výhodných permanentiek:

30 minútová anticelulitídna masáž s ultrazvukom

50 minútová anticelulitídna masáž s ultrazvukom, Olozolom a ozónovým zábalom

80 minútová anticelulitídna kúra - masáž dolných končatín, masáž problémových partií ultrazvukom, ozónový zábal s Olozolom, aktívna spoluúčasť klientky - efektívne cvičenia počas zábalu

Viac info: AKCIA na jún

 

     Anticelulitídna masáž ultrazvukom je bezbolestná forma na odstránenie tuku a celulitídy ultrazvukovou vlnou, ktorá uvoľní energiu vo forme tepla a tlaku priamo na tukové bunky. Membrána tukovej bunky sa rozruší, tuk a odpadové látky naň viazané sú odplavené lymfatickým systémom von z tela.

     Ultrazvuková lymfodrenážna masáž je mechanické vlnenie šíriace sa pružným prostredím, zlepší detoxikáciu, vibráciou podporí metabolizmus- proces látkovej výmeny a tvorby enzýmov. l

     Špeciálny olej v tomto ošetrení Celulinie spevňuje a vyhladzuje pokožku, aktívny kyslík ozón O3 stabilizovaný v olivovom oleji – Olozol, má regeneračné schopnosti so stimuláciou bunkového kyslíkového metabolizmu.

Objednávajte sa dostatočne včas pred letným odhaľovaním sa doma či na pláži. Doporučujeme 5-10 ošetrení, 2 x týždenne podľa stupňa celulitídy. 

Nepodceňujte sprievodné prejavy celulitídy! Žilky už nie sú len kozmetickým problémom.

 

Hormonálne zmeny ovplyvňujú vznik celulitídy. Tukové bunky sa vtedy plnia tekutinou a tukové tkanivo v takom stave tlačí na podkožie, teda na cievy a miazgový systém. V cievnom zakončení sa tvorí pretlak, ktorého vplyvom je vidno v podkoží metličky – mikrovarixy. Metličky modrej farby sú žilného pôvodu, červené sú pôvodu tepenného. Nachádzajú sa väčšinou na stehnách, kde je najviac rozšírená celulitída, a to najčastejšie v oblasti lipomatóz. Vplyvom tlaku opuchu zo žilovej nedostatočnosti sa objavujú žilky aj okolo členkov.

 

Celulitída tzv.pomarančová koža sa prejavuje zhrubnutou štruktúrou kože s jamkami a hrbolčekmi. Jedná sa o kozmetický problém. Celulitída má rôzne stupne – štádiá.

 

Vznik  celulitídy

Vznik celulitídy ovplyvňujú ženské pohlavné hormóny estrogény, ktoré zvyšujú priepustnosť krvných ciev a ovplyvňujú pružnosť podkožného väziva. Celulitída sa preto začína prejavovať s nástupom puberty, keď sa zvyšuje hladina estrogénov. Zhluky tukových buniek v podkoží tlačia na spojivové tkanivo a utláčajú okolité krvné a lymfatické cievy, tie sa deformujú, čím sa spomalí miestna cirkulácia a prísun živín. Zhorší sa odvod toxínov a v tkanivách zostáva tekutina a odpadové látky. Nahromadená tekutina zvyšuje tlak na cievky, ktoré pracujú ešte horšie a zníži sa prísun kyslíka. Tuky sú preto nedostatočne odbúravané. Ložiská tukových buniek zhutňujú a sú doslova uväznené v sieti tuhého väziva. Tieto útvary na seba viažu vodu a na povrchu kože sa prejavujú ako hrbolky.

 

 

Olozol, viac info: Ozónová kozmetika

Ultrazvuk, viac info: Elektrokozmetika

Celulitída sa prejavuje aj u mladých a štíhlych žien,  v počiatočnej fáze prejavov postačuje pravidelná špeciálna ručná anticelulitídna masáž dolných končatín.